Іспит пілатес МАТ (сертифікація)

Мета курсу:
Міжнародний сертифікат Polestar Pilates, що дає право викладати в понад 40 країнах світу
Випускні документи:
наявність заповненої залікової книжки (видається на першому модулі, заповнюється протягом навчання і підготовки до іспиту на сертифікацію)
З сертифікатом Polestar, який є визнаний організацією Pilates Method Alliance , вас будуть раді бачити в якості співробітника професійні студії Пілатес і фітнес центри різних країн і континентів.
Вимоги:
Для кого:
Вартість: 450 $
м.Львів, вул. Петра Дорошенка, 23
для всіх, хто прослухав Воркшоп Принципи Руху, Pre Pilates Mat, Pilates Mat 2, Pilates Mat 3
Місце проведення:
  Процедура іспиту:
  • Письмове тестування
  • Написання програм 2 рівнів складності, а також модифікацій цих програм
  • Демонстрація навиків викладання на групі мату
  Міжнародний сертифікат Polestar Pilates – це документ, визнаний в більш ніж 40 країнах світу, який є гарантією високого рівня майстерності у викладанні Пілатес. Щоб отримати сертифікат, необхідно успішно скласти іспит.

  Іспит в компанії Polestar Pilates це 2-денний модуль, що є логічним завершенням вашого навчання на програмі ПІЛАТЕС МАТ.

  Компанія Polestar дбає про те, щоб випускники школи постійно розвивалися, тому наголошує на тому, що потрібно продовжувати навчатися і практикувати після отримання міжнародного сертифікату.

  Для офіційного підтвердження міжнародної сертифікації потрібно проходити 16 годин навчання кожні 2 роки. Це можуть бути актуальні воркшопи, конференції, онлайн навчання від школи Polestar.