Головна / ПРО НАС

Про Polestar Pilates


Polestar Pilates – ведуча міжнародна школа, орієнтована на підготовку тренерів з пілатесу і спеціалістів з реабілітації. Школа була заснована у 1992 році Брентом Андерсоном і базується на принципах пілатесу, фізіотерапії, психосоматики. Сьогодні Polestar пілатес має навчальні центри і представництва в більш ніж 40 країнах світу. Це міжнародна спільнота висококваліфікованих спеціалістів і унікальна навчальна система, визнана PMA (Pilates Method Alliance).

Polestar Pilates пропонує цілісний методичний підхід до оздоровлення тіла – починаючи з діагностики і закінчуючи стратегіями відновлення.

Брент Андерсон – засновник школи Polestar Pilates – фізіотерапевт, остеопат, ортопед; надає консультації університетам, лікарням, оздоровчим центрам по всьому світі. Брент отримав вчену ступінь в області фізіотерапії в Університеті Каліфорнії (Сан Франциско) у 1989 році та захистив докторську дисертацію в Університеті Майамі у 2005 році на тему «Реабілітаційній вплив Пілатесу при хронічних болях в попереці». Сьогодні Брент продовжує викладати в Університеті в Майамі у відділенні фізіотерапії.

Викладачі

Брент Андерсон
Shelly Power
Волкова Олена
Чесаліна Тетяна
Кібзій Олександра

Брент Андерсон

Президент та засновник

  • Президент та засновник Школи Polestar Pilates;
  • Доктор філософії, остеопат, ортопед;
  • Сертифікований тренер РМА;
  • Провідний спеціаліст з пілатесу, відновлювальної та танцювально-рухової терапії;
  • Викладач фізіотерапії в університеті Маямі;
  • Лектор міжнародних та національних симпозіумів.