ПРО POLESTAR PILATES
Polestar Pilates – ведуча міжнародна школа, орієнтована на підготовку тренерів з пілатесу і спеціалістів з реабілітації. Школа була заснована у 1992 році Брентом Андерсоном і базується на принципах пілатесу, фізіотерапії, психосоматики. Сьогодні Polestar пілатес має навчальні центри і представництва в більш ніж 40 країнах світу. Це міжнародна спільнота висококваліфікованих спеціалістів і унікальна навчальна система, визнана PMA (Pilates Method Alliance).

Polestar Pilates пропонує цілісний методичний підхід до оздоровлення тіла – починаючи з діагностики і закінчуючи стратегіями відновлення.
Брент Андерсон
Президент та засновник школи Polestar Pilates
  • Доктор філософії, фізіотерапевт, остеопат, ортопед;
  • Сертифікований тренер РМА;
  • Провідний спеціаліст з пілатесу, відновлювальної та танцювально-рухової терапії;
  • Викладач фізіотерапії в університеті Маямі;
  • Лектор міжнародних та національних симпозіумів.
Засновник школи Polestar Pilates Брент Андерсон надає консультації університетам, лікарням, оздоровчим центрам по всьому світі. Він отримав вчену ступінь в області фізіотерапії в Університеті Каліфорнії (Сан Франциско) у 1989 році та захистив докторську дисертацію в Університеті Майамі у 2005 році на тему «Реабілітаційній вплив Пілатесу при хронічних болях в попереці». Сьогодні Брент продовжує викладати в Університеті в Майамі у відділенні фізіотерапії.