Головна / блог / Запобігання травм та підготовка тренерів з пілатесу
Запобігання травм та підготовка тренерів з пілатесу

Сьогодні зранку я працювала з клієнткою, яка звернулася до мене з болем в плечі. Біль викликало плавання, тому вона запитала: «Якщо я перестану плавати, біль мине?». Я відповіла: «Можливо, але чи ви дійсно готові перестати ходити на плавання?». Вона сказала, що ні, і ми спробували з’ясувати, що відбувається з її плечем. Протягом години ми намагалися вирішити проблему за допомогою пілатесу, і предметом нашого дослідження була моторика тіла. Ми досліджували рух плеча у різних відношеннях до сили тяжіння. Ми виконали вправи в закритому кінематичному ланцюзі та відкритому кінематичному ланцюзі для того, щоб збільшити пропріоцепцію (відчуття свого тіла). Також ми виконали вправи, які сприяли руху плеча, і вправи із застосуванням легкого опору. Але це ще не все. Оскільки плечовий пояс рухається відносно решти нашого тіла, ми також  перевірили грудний та шийний відділи хребта і фасціальні зв’язки всього торсу. Пілатес був нашим головним інструментом, який допоміг не тільки змінити рух плеча моєї клієнтки, а й покращити її емоційний стан.

1

Для багатьох пілатес є звичайним комплексом вправ, але цей комплекс вправ може стати чимось набагато більшим завдяки професійній підготовці. В «Polestar Education» пілатес стає засобом критичного і креативного мислення, а також способом вирішення проблем. За допомогою Програми комплексної підготовки тренерів з пілатесу в студії «Polestar Pilates» студенти опановують вміння аналізувати тіло і розробляти на основі отриманих результатів відповідні програми. Таким чином, пілатес перетворюється у взаємодію між двома людьми і не має нічого спільного з банальними тренуваннями, під час яких тренер використовує для всіх однаковий метод. Тренери у даній студії вчаться оздоровлювати  за допомогою образності і тактильних відчуттів, а також за допомогою тембру і ритму голосу. Все це спрямоване на формування позитивного відчуття, пов’язаного з рухом.

Що ж дає програма підготовки тренерів студії «Polestar Pilates»? Завдяки цій програмі, з’являються тренери з пілатесу, які допомагають своїм клієнтам змінити їхнє життя; тренери, які допомагають атлетам покращити спортивні результати; тренери, які можуть допомогти позбутися болю лише після одного заняття; тренери, які не скажуть: «Таки краще вам перестати ходити на плавання».

3

Мені подобається брати учать в комплексній підготовці тренерів в студії «Polestar Pilates». Я насолоджуюся моментами, коли тренери усвідомлюють, що є більше ніж один спосіб зробити щось; коли студенти опановують різні вправи та поняття, і їхні тіла змінюються на моїх очах. Мої учні розповідають про те, як покращується їхнє життя завдяки кращій моториці і якими щасливими вони почуваються, коли допомагають іншим покращити життя. Я люблю викладати в студії «Polestar Pilates», тому що завдяки нам в світі стає більше тих людей, які можуть ходити на плавання стільки, скільки забажають.

8

Катріна Холі є сертифікованим викладачем програми PMA (PilatesMethodAlliance). Вона також є випускницею реабілітаційної програми PolestarPilates. Катріна пройшла курс вивчення соматичних підходів (SomaticMovementapproaches) в таких відомих людей, як Дженіс Пфорсіч (JanisPforsich), Еліза Шапіро (AlizaShapiro), Шарлотта Уайл (CharlotteWile), Ірен Доу (IreneDowd) та Марта Едді (MarthaEddy). З 2005 по 2010 вона була членом ради директорів Міжнародної Асоціації Соматичної Терапії і Освіти (ISMETA) і досі є викладачем (RegisteredSomaticMovementEducator - RSME) цієї асоціації. Катріна викладає Аналіз Руху Лабана (LMA) та пілатес в школі Харта (HartSchool) при університеті Хартфорда (theUniversityofHartford) у Хореографічному Відділі (DanceDivision). Вона була співрежисером HawleyMartinDance у 2001-2006 рр. Отримала ступінь бакалавра гуманітарних наук в університеті Темпл (TempleUniversity). Зараз Катріна є співвласницею студії пілатесу в Хадлі (ThePilatesPlaceinHadley).

7

Читайте також